Zapraszamy na8.12.2019

#CreateAsUs

Weź udział w kolejnej edycji #CreateAsUs, bo razem możemy stworzyć więcej!
Tym razem podejmujemy temat wyjątkowo ważny, jakim jest TRANSFORMACJA. Wybór nie mógł być inny ze względu na tegoroczne 30-lecie — zarówno wydarzeń kluczowych z perspektywy historii, jak i dla marki ASUS, która dziś, po 30 latach swojej działalności świętuje swój sukces z pierwszym na świecie ultrawydajnym laptopem z dwoma ekranami.
Nie bój się marzyć - rozwijaj się, jak my, twórz tak, jak my!

lat
transformacji

lat
marki ASUS

ambasadorów
#CreateAsUs

#CreateAsUs na Targach Plakatu

Z okazji 30-lecia powstania marki ASUS oraz istotnych wydarzeń historycznych motywem przewodnim tegorocznej edycji została transformacja.
Świadomość i obserwacja zmian inspiruje do odkrywania i eksperymentowania z tym co było, tym samym tworząc nową historię.
Kto wie, może uda nam się ją stworzyć wspólnie już 8 grudnia 2019 podczas Targów Plakatu. Dołączysz?

Podczas wydarzenia Lis Kula dokona transformacji projektu Maćka Polaka wykorzystując do tego najnowszego laptopa ASUS ZenBook Pro Duo UX581. Obraz będzie wyświetlany na płótnie dzięki czemu osoby odwiedzające strefę będą mogły wziąć aktywny udział w jego przemianie poprzez przerysowanie pracy, zmianę koloru lub dodanie czegoś od siebie – każda aktywność będzie nagradzana. Ale to nie wszystko! Ze względu na zbliżające się święta, a co za tym idzie czas prezentów, możesz nie tylko kupić plakaty najlepszych projektantów, ale i wydrukować własny projekt, który stanie się niepowtarzalnym prezentem. Po prostu zabierz swój projekt, szkic lub pomysł i dokończ go w strefie na laptopach ASUS! Wyjdziesz z Targów Plakatu z własnym plakatem. Jeśli lepiej czujesz się w fotografii, opublikuj zdjęcie z naszej strefy na Instagramie tagując @createasus i #CreateAsUs, aby otrzymać koszulkę z dedykowaną ilustracją Gosi Herby. #CreateAsUs pamięta również o najmłodszych dlatego na strefie przygotowany będzie kącik dla dzieci, gdzie i one będą mogły zainspirować się do odkrywania i tworzenia.

Wszystkim aktywnościom będą towarzyszyć ambasadorowie projektu, którzy poprowadzą dla Was 3 warsztaty.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Ada Zielińska

SCHOOL OF TRANSFORMATION

Polska od zawsze plakatem stoi. Chcesz zrealizować własny projekt? To najlepsza okazja! Podczas warsztatu nie tylko poznasz najciekawsze zjawiska i tendencje w plakacie współczesnym, ale dowiesz się także, jak przełożyć je na własny proces twórczy - od szkicu, przez wersję digitalową, po wydruk.
Mateusz Suda

30 LAT W 30 MINUT

Co można stworzyć w 30 minut? Z okazji 30 lat ASUS i wszechobecnej transformacji będziesz miał okazję wyrazić swoją wizję transformacji w formie kolażu i technik mieszanych. Podczas warsztatu każdy w swój własny sposób przeżyje „wyżycie twórcze”, ale i uświadomi sobie czym dla niego jest transformacja oraz jak wiele może stworzyć w tak krótkim czasie. 30 lat w 30 minut! Przyłącz się i bądź częścią zmiany!
Maciej Kaźmierczak

OBRAZ W TRANSFORMACJI – 3 MINUTOWY SPEED PAINTING

Transformacja jest wszechobecna. Tym razem skupimy się jednak na transformacji obrazu. Ile czasu zajmuje stworzenie, a ile zmiana? Podczas warsztatu będziesz miał 30 minut na proces tworzenia, następnie 3 minuty na wybór najważniejszych elementów i zachowanie charakteru pracy, pomimo wszechobecnej zmiany. Podejmij wyzwanie i zachwiej niezachwiane – warsztat pozwoli Ci inaczej spojrzeć na istotę tworzenia i element transformacji.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY*

Wybierz warsztat:
Warsztaty będą nagrywane i publikowane live na fanpage marki ASUS.
Na każdego uczestnika warsztatów czeka niespodzianka.
Do zobaczenia!


Strefa #CreateAsUs
TARGI PLAKATU, 8.12.2019
DOM TOWAROWY BRACIA JABŁKOWSCY, ul. Bracka 25, 3 piętro

KONKURS

Wiser Together
1 Miejsce - Katarzyna Kwaśniewska
Technologia
2 miejsce - Anna Mańka
Second life
3 miejsce - Michał Łącki

Wyróżnienia

ZGŁOSZONE PRACE

Nagrody

I miejsce

ASUS ZenBook Duo UX481

II i III miejsce

ASUS Zenfone 6

Wyróżnienie

pakiet gadżetów

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

Podczas 10 poprzednich edycji współpracowaliśmy łącznie z 25 ambasadorami, którzy tworzyli dla nas zarówno ciekawe ilustracje, rysunki, materiały video, jak i prowadzili warsztaty podczas największych wydarzeń, jak na przykład Targi Plakatu czy Festiwal Fantastyki Pyrkon. Z okazji 30-lecia firmy ASUS, do grona ambasadorów dołączyło 5 nowych twórców, tym samym projekt wspiera już 30 artystów. Odwiedź nas na Targach Plakatu w Warszawie 8.12.2019, by razem z nami tworzyć w duchu #CreateAsUs!

30 AMBASADORÓW #CREATEASUS NA 30-LECIE MARKI ASUS!

Zobacz sprzęt, na którym pracujemy.

Strefa ASUS

Każdą edycję projektu dedykujemy innej tematyce, by jak najlepiej wspierać Was w codziennej, kreatywnej pracy. My dostarczamy technologię, a nasi ambasadorzy kreatywność, co w połączeniu daje ciekawe realizacje. Sprawdź jakie aktywności towarzyszyły nam w poprzednich edycjach.

#CreateAsUs

2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Grand Video Awards 2018
#CreateAsUs | Pyrkon
2017
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | See Bloggers
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Speed painting
2016
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Covers & stickers