Stań się częścią historii ASUS.

Let’s create #CreateAsUs sign.

Mówi się, że kreacja powinna być równie trwała jak projekt, który obrazuje. Konkurs #CreateAsUs jest z nami już od 2016 roku, jednak czujemy, że dopiero się rozkręcamy! Jubileuszowa, 15. edycja to idealny moment na oddanie w Wasze ręce tego co dla nas najcenniejsze. Przez ostatnie lata z każdą edycją zaskakiwaliście nas coraz bardziej swoją pomysłowością i świeżym spojrzeniem na temat dyfuzji technologii i designu. Pójdźmy zatem WSPÓLNIE o krok dalej. Skoro TYTUŁ to twarz każdego projektu, pragniemy abyście to WY zainspirowali nas do tego jaką graficzną formę powinno przyjąć hasło #CreateAsUs.

WCHODZICIE W TO?

#CreateAsUs I Rzuć nas na kolana

Najbardziej znane, wręcz kultowe kreacje mają w sobie zawsze mityczne „to COŚ”. Często wystarczy zaledwie jeden rzut oka by je zapamiętać, a w przyszłości, w ułamku sekundy połączyć je z projektem i marką, która za nią stoi.

Niech taki właśnie będzie znak graficzny konkursu #CreateAsUs. Kreatywny, zaskakujący, JEDYNY W SWOIM RODZAJU. Zupełnie jak prace, które w kolejnych edycjach przygotowują młodzi twórcy, tacy jak… TY!

#CreateAsUs I Daj się zainspirować

#CreateAsUs to konkurs, który ewoluuje z każdą kolejną edycją, uruchamiając machinę kreatywności drzemiącą w młodych twórcach. Jego idea zrodziła się z zamiłowania do tworzenia i odkrywania świata wokół nas, co stanowi istotę DNA marki ASUS.

Od samego początku wiedzieliśmy, że przy projekcie z pogranicza technologii i designu pragniemy pracować z ludźmi wyjątkowymi w swoim fachu- ilustratorami, rysownikami, a także twórcami video i gier komputerowych, których z dumą możemy nazywać AMBASADORAMI #CreateAsUs.

#CreateAsUs to jednak nie tylko konkurs, którego motyw przewodni niejednokrotnie potrafił zaskakiwać uczestników. To przede wszystkim multum działań, które wspierają młodych artystów i zachęcają ich do odkrywania w sobie pasji tworzenia, eksperymentowania z formą oraz korzystania w pracy twórczej z najnowszej technologii. Wspólne warsztaty, spotkania z Ambasadorami oraz wsparcie technologiczne oferowane przez ASUS to tylko początek listy rzeczy, których możesz spodziewać się biorąc udział w 15 edycji konkursu #CreateAsUs.

Projektuj i zdobywaj nagrody

Biorąc udział w konkursie #CreateAsUs uruchamiasz nie tylko swoją wyobraźnię, ale walczysz o wyjątkową nagrodę. Spośród przesłanych prac JURY wybierze zwycięzcę, który otrzyma:

  • 1 x ZenBook Pro Duo UX582 (lub jego równowartość pieniężna!)
Swoje prace młodzi twórcy mogą wysyłać do 22.12 do godz. 23:59.
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na http://createasus.pl/.

ZADANIE KONKURSOWE

Projektując logo odnajdujemy w sobie czarodziejską moc, sprawiającą, że litery ożywają. Stajemy się poniekąd twórcami języka, którym od tej chwili będzie posługiwała się marka. Chcemy aby Wasza kreatywność pomogła nam jeszcze lepiej wydobyć przekaz stojący za konkursem #CreateAsUs.

Niech #CreateAsUs przemówi, a TY bądź osobą, która wydobędzie płynący z niego przekaz.

Nieważne czy jesteś designerem, rysownikiem czy fascynuje Cię tworzenie projektów nowych czcionek. Dołącz do naszej kreatywnej zabawy! Czerpiąc z bogactwa świata form i obrazu pokaż nam jak Ty interpretujesz hasło #CreateAsUs oraz energię, która za nim stoi.

Wiesz co jest najfajniejsze w tegorocznym zadaniu konkursowym?

 Być może to właśnie dzięki Twojej kreacji w przyszłości kolejni młodzi twórcy zwrócą uwagę na konkurs #CreateAsUs i zapragną wziąć w nim udział!

Nie ograniczaj się! Pokaż nam co czujesz i jaką wizualną formę powinno przybrać hasło #CreateAsUs?

ZASKOCZ NAS swoją interpretacją jego wizji! Bądź kreatywny, śmiały, przełamuj bariery, operując wagą czcionki, rozkładem elementów oraz kolorem. Pamiętaj tylko o dwóch podstawowych warunkach: zachowaniu proporcji oraz odpowiedniej wadze przesłanego do nas pliku.

ZGŁOŚ SWOJĄ PRACĘ

Obsługiwane formaty plików: PNG, JPEG.

Nie przejmuj się, jeśli nie widzisz swojego logo w galerii prac od razu po wysłaniu zgłoszenia. Praca powinna pojawić się na naszej stronie w przeciągu 24 godzin. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas! konkursASUS@socialyse.net

Akceptujęregulaminkonkursu.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Ambasadorzy #CreateAsUs zawsze wierni swojemu twórczemu stylowi jako pierwsi zmierzyli się z zadaniem projektu naszego logo.

Mateusz Machalski
Martyna Wędzicka-Obuchowicz
Bartek Bojarczuk
Patryk Hardziej

NAGRODA

Nagroda główna

ASUS Zenbook Pro Duo 15 OLED

LUB JEJ RÓWNOWARTOŚĆ PIENIĘŻNA

JURY

W każdej edycji konkursu #CreateAsUs poziom nadsyłanych prac przerasta nasze najśmielsze oczekiwania, zatem wybór zwycięzców jest ogromnie trudny, bo najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich!
Jednak w każdym konkursie musi być wygrany a tym razem do jury zaprosiliśmy osoby, które są dla nas autorytetami w dziedzinie wszelkich sztuk wizualnych. Sprawdź, kto będzie oceniał Twoje zgłoszenie!

Adam Żelazko

Brand Development Manager w ASUS Polska, współtwórca projektu #CreateAsUs. Ukończył WSISiZ na kierunkach informatyki oraz zarządzania. Mimo wielkiej miłości do pracy z 3D Studio, porzucił pracę z grafiką na rzecz komunikacji marketingowej.

Oskar Podolski

Oskar Podolski OESU. to człowiek wielu talentów, miłośnicy wyrazów wielosylabowych powiedzieliby artysta multidyscyplinarny. Projektuje, maluje, kocha litery. Jego litery odczytywać można na kilku poziomach, zarówno tym dosłownym, znaczeniowym, jak i czysto estetycznym. więcej

Oskar Podolski OESU. to człowiek wielu talentów, miłośnicy wyrazów wielosylabowych powiedzieliby artysta multidyscyplinarny. Projektuje, maluje, kocha litery. Jego litery odczytywać można na kilku poziomach, zarówno tym dosłownym, znaczeniowym, jak i czysto estetycznym. Prace OESU. to rodzaj współczesnego pop-artu – z jednej strony są komentarzem do współczesnej kultury masowej, z drugiej operują radykalną formą typografii, gdzie każdy znak wygląda/brzmi jak manifest. Dyrektor artystyczny dużych brandingów oraz dyrektor kreatywny i współwłaściciel 247®STUDIO.

Łukasz Skorupski

Projektant, grafik, strateg - praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dyrektor kreatywny Uniwersytetu SWPS, związany z uczelnią od 2008 roku. Lider zespołu odpowiedzialnego za wizualny i UX-owy aspekt komunikacji uczelni. więcej

Projektant, grafik, strateg - praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dyrektor kreatywny Uniwersytetu SWPS, związany z uczelnią od 2008 roku. Lider zespołu odpowiedzialnego za wizualny i UX-owy aspekt komunikacji uczelni. Specjalizuje się w planowaniu i budowaniu strategii marketingowych oraz tworzeniu kreatywnych kampanii reklamowych. Wspiera także procesy związane z powstawaniem nowych produktów czy usług. Marketingowiec z krwi i kości. Uwielbia łamać schematy, zgodnie z zasadą „wyróżnij się lub giń”. W projektowaniu szczególnie ceni kontekst i funkcję, które stoją u podstaw dla formy. Miłośnik „Gwiezdnych Wojen”, czytający z pasją biografie wielkich umysłów.

STREFA ASUS

Konkurs #CreateAsUs to nie tylko szansa na wyrażenie siebie, ale i poznanie możliwości płynących
z wyjątkowego sprzętu ASUS Zenbook Pro Duo.
Uniwersalny laptop z linii Zenbook pozwoli ci kreować w niepowtarzalnym stylu: spokojnie,
wydajnie i bez żadnego stresu. Niezależnie od tego, czy jesteś grafikiem, czy fotografem
ASUS Zenbook to najlepszy laptop dla Ciebie!

W tym roku celebrujemy 10-lecie ASUS Zenbook, który każdego dnia zmienia rzeczywistość.
Odkryj, poczuj i działaj! Więcej informacji o ASUS Zenbook Pro Duo 15 OLED znajdziesz tutaj

#CreateAsUs

2021
#CREATEASUS | TARGI PLAKATU 2021
2020
#CreateAsus | Covers 2020
2019
#CREATEASUS | TARGI PLAKATU 2019
#CREATEASUS | GRAND VIDEO AWARDS 2019
2018
TARGI PLAKATU 2018
#CREATEASUS | GRAND Video Awards 2018
#CreateAsUs | Pyrkon 2018
2017
#CreateAsUs | Targi Plakatu 2017
#CreateAsUs | See Bloggers 2017
#CreateAsUs | Pyrkon 2017
#CreateAsUs | Speed painting 2017
2016
#CreateAsUs | Targi Plakatu 2016
#CreateAsUs | Covers & stickers 2016

Współpracują z nami:

Piszą o nas:


Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, logo Intel, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, logo Intel Inside, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.