IDEA - #CreateAsUs

Hasło #CreateAsUs nawiązuje do filozofii marki ASUS odzwierciedlającej innowacyjność i estetykę.
Kampania powstała po to, by zachęcić użytkowników do kreatywności, a jednocześnie pokazać im, że poprzez sprzęt również mogą wyrazić siebie i rozwijać swoje pasje.
Pierwsza odsłona kampanii #CreateAsUs miała miejsce latem 2016 roku. Został zorganizowany dwuetapowy konkurs, podczas którego uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować skina na obudowę laptopa (I etap) oraz naklejkę/wlepkę (II etap). Oba etapy konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem, szczególnie wśród osób związanym ze środowiskiem graficznym i ilustratorskim. W obu etapach nadesłano ponad 2000 projektów, a nagrody oraz wyróżnienia zostały przyznane 30 osobom.
W ostatnim kwartale 2016 ASUS prezentuje kolejny poziom #CreateAsUs. W jesienno-zimowej odsłonie kampanii marka promuje premierowe, dostosowane do potrzeb profesjonalistów, urządzenia:
- ZenBook 3
- Transformer 3
- Zenfone 3
Komunikacja skierowana jest częściowo, tak jak do tej pory, do osób związanych ze środowiskiem artystycznym, twórców związanych z designem, projektowaniem i grafiką. Tym razem jednak marka poszerza horyzonty i angażuje również twórców związanych z digital paintingiem i speed paintigiem.

Linki związane z kampanią #CreateAsUs:

http://www.blogotech.eu/index.php/informacje-prasowe/4832-asus-w-polsce-rusza-drugi-etap-konkursu-createasus-globalnego-projektu-asus-zenui-designer-community
http://www.fpiec.pl/feed/createasus
https://www.behance.net/gallery/42275375/Asus-CreateAsUs
#CreateAsUs wspiera sprzęt:

Weź udział w warsztatach z Ambasadorami podczas Targów Plakatu.
Ilość miejsc ograniczona!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ