Come and see 8.12.2019

#CreateAsUs

Take part in the next edition of #CreateAsUs, because together we can create more! This time we're taking up a very important topic, which is TRANSFORMATION. The choice couldn't be different because of this year's 30th anniversary - both for the key events from a historical perspective and for the ASUS brand, which today, after 30 years of activity, celebrates its success with the world's first ultra-high-performance dual screen laptop.
Don't be afraid to dream - grow as us, create as us!
years of
TRANSFORMATION
years of
ASUS Brand
ambassadors
ambassadors #CreateAsUs

#CreateAsUs na Targach Plakatu

Z okazji 30-lecia powstania marki ASUS oraz istotnych wydarzeń historycznych motywem przewodnim tegorocznej edycji została transformacja.
Świadomość i obserwacja zmian inspiruje do odkrywania i eksperymentowania z tym co było, tym samym tworząc nową historię.
Kto wie, może uda nam się ją stworzyć wspólnie już 8 grudnia 2019 podczas Targów Plakatu. Dołączysz?

Podczas wydarzenia Lis Kula dokona transformacji projektu Maćka Polaka wykorzystując do tego najnowszego laptopa ASUS ZenBook Pro Duo UX581. Obraz będzie wyświetlany na płótnie dzięki czemu osoby odwiedzające strefę będą mogły wziąć aktywny udział w jego przemianie poprzez przerysowanie pracy, zmianę koloru lub dodanie czegoś od siebie – każda aktywność będzie nagradzana. Ale to nie wszystko! Ze względu na zbliżające się święta, a co za tym idzie czas prezentów, możesz nie tylko kupić plakaty najlepszych projektantów, ale i wydrukować własny projekt, który stanie się niepowtarzalnym prezentem. Po prostu zabierz swój projekt, szkic lub pomysł i dokończ go w strefie na laptopach ASUS! Wyjdziesz z Targów Plakatu z własnym plakatem. Jeśli lepiej czujesz się w fotografii, opublikuj zdjęcie z naszej strefy na Instagramie tagując @createasus i #CreateAsUs, aby otrzymać koszulkę z dedykowaną ilustracją Gosi Herby. #CreateAsUs pamięta również o najmłodszych dlatego na strefie przygotowany będzie kącik dla dzieci, gdzie i one będą mogły zainspirować się do odkrywania i tworzenia.

Wszystkim aktywnościom będą towarzyszyć ambasadorowie projektu, którzy poprowadzą dla Was 3 warsztaty.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Ada Zielińska

SCHOOL OF TRANSFORMATION

Polska od zawsze plakatem stoi. Chcesz zrealizować własny projekt? To najlepsza okazja! Podczas warsztatu nie tylko poznasz najciekawsze zjawiska i tendencje w plakacie współczesnym, ale dowiesz się także, jak przełożyć je na własny proces twórczy - od szkicu, przez wersję digitalową, po wydruk.
Mateusz Suda

30 LAT W 30 MINUT

Co można stworzyć w 30 minut? Z okazji 30 lat ASUS i wszechobecnej transformacji będziesz miał okazję wyrazić swoją wizję transformacji w formie kolażu i technik mieszanych. Podczas warsztatu każdy w swój własny sposób przeżyje „wyżycie twórcze”, ale i uświadomi sobie czym dla niego jest transformacja oraz jak wiele może stworzyć w tak krótkim czasie. 30 lat w 30 minut! Przyłącz się i bądź częścią zmiany!
Maciej Kaźmierczak

OBRAZ W TRANSFORMACJI – 3 MINUTOWY SPEED PAINTING

Transformacja jest wszechobecna. Tym razem skupimy się jednak na transformacji obrazu. Ile czasu zajmuje stworzenie, a ile zmiana? Podczas warsztatu będziesz miał 30 minut na proces tworzenia, następnie 3 minuty na wybór najważniejszych elementów i zachowanie charakteru pracy, pomimo wszechobecnej zmiany. Podejmij wyzwanie i zachwiej niezachwiane – warsztat pozwoli Ci inaczej spojrzeć na istotę tworzenia i element transformacji.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY*

Wybierz warsztat:
Warsztaty będą nagrywane i publikowane live na fanpage marki ASUS.
Na każdego uczestnika warsztatów czeka niespodzianka.
Do zobaczenia!


Strefa #CreateAsUs
TARGI PLAKATU, 8.12.2018
DOM TOWAROWY BRACIA JABŁKOWSCY, ul. Bracka 25, 3 piętro

CONTEST

ZGŁOSZONE PRACE

AWARDS

1st place

ASUS ZenBook Duo UX481

2nd 3rd place

ASUS Zenfone 6

DISTINCTION

gadget packages

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

We dedicate each edition of the #CreateAsUs project to a different theme to give you the best support in everyday creative work. We provide technology and our ambassadors add a creative twist, which in combination gives interesting realizations. Check what kind of activities have accompanied us in previous editions.

#CreateAsUs

2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Grand Video Awards 2018
#CreateAsUs | Pyrkon
2017
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | See Bloggers
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Speed painting
2016
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Covers & stickers