Zapraszamy na8.12.2019

#CreateAsUs

Weź udział w kolejnej edycji #CreateAsUs, bo razem możemy stworzyć więcej!
Tym razem podejmujemy temat wyjątkowo ważny, jakim jest TRANSFORMACJA. Wybór nie mógł być inny ze względu na tegoroczne 30-lecie — zarówno wydarzeń kluczowych z perspektywy historii, jak i dla marki ASUS, która dziś, po 30 latach swojej działalności świętuje swój sukces z pierwszym na świecie ultrawydajnym laptopem z dwoma ekranami.
Nie bój się marzyć - rozwijaj się, jak my, twórz tak, jak my!

lat
transformacji

lat
marki ASUS

ambasadorów
#CreateAsUs

KONKURS

Co zmieniło się na przestrzeni ostatnich 30 lat? Jak ewoluowała technologia i nauka? Czego dokonaliśmy, jako społeczeństwo?
Dziesiątki pytań, trzy kategorie — wybierz jedną z nich (lub więcej!) i pokaż nam, co jest dla Ciebie symbolem transformacji ostatnich trzech dekad!
Spośród nadesłanych prac nagrodzimy najlepsze i wyeksponujemy je w czasie zbliżających się Targów Plakatu!

KATEGORIA

TECHNOLOGIA

Wyobrażasz sobie swoje życie bez urządzeń mobilnych, aplikacji do przechowywania danych w chmurze? Ostatnie trzy dekady to prawdziwy skok technologoiczny. Co jest według Ciebie największym kamieniem milowym w tej dziedzinie?
KATEGORIA

WISER TOGETHER

Jak w ciągu 30 ostatnich lat zmieniły się relacje międzyludzkie? Czego potrafimy dokonać, działając razem, a nie przeciw sobie? Sport, nauka, środowisko, kultura? A może znajdziesz jeszcze inny obszar, który rozwinął się dzięki wspólnemu działaniu?
KATEGORIA

SECOND LIFE

Transformacja to także przeobrażenie - całkowita zmiana wyglądu i przeznaczenia przedmiotów oraz miejsc. Czy zawsze idzie ku dobremu, służąc chociażby ekologii? Czym może skutkować nadanie rzeczom i przestrzeni 'drugiego zycia'?

ZGŁOSZONE PRACE

Nagrody

I miejsce

ASUS ZenBook Duo UX481

II i III miejsce

ASUS Zenfone 6

Wyróżnienie

pakiet gadżetów

Podczas 10 poprzednich edycji współpracowaliśmy łącznie z 25 ambasadorami, którzy tworzyli dla nas zarówno ciekawe ilustracje, rysunki, materiały video, jak i prowadzili warsztaty podczas największych wydarzeń, jak na przykład Targi Plakatu czy Festiwal Fantastyki Pyrkon. Z okazji 30-lecia firmy ASUS, do grona ambasadorów dołączyło 5 nowych twórców, tym samym projekt wspiera już 30 artystów. Odwiedź nas na Targach Plakatu w Warszawie 8.12.2019, by razem z nami tworzyć w duchu #CreateAsUs!

30 AMBASADORÓW #CREATEASUS NA 30-LECIE MARKI ASUS!

Każdą edycję projektu dedykujemy innej tematyce, by jak najlepiej wspierać Was w codziennej, kreatywnej pracy. My dostarczamy technologię, a nasi ambasadorzy kreatywność, co w połączeniu daje ciekawe realizacje. Sprawdź jakie aktywności towarzyszyły nam w poprzednich edycjach.

#CreateAsUs

2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Grand Video Awards 2018
#CreateAsUs | Pyrkon
2017
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | See Bloggers
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Pyrkon
#CreateAsUs | Speed painting
2016
Targi Plakatu 2018
Targi Plakatu 2018
#CreateAsUs | Covers & stickers